WYBRANI KLIENCI

OPINIE KLIENTÓW

Garden Space

Pan Paweł Konarzewski współpracuje z firmą Garden Space® od kilku lat. Z powodzeniem przygotowuje dokumentację fotograficzną z targów branżowych, spotkań i imprez, w których uczestniczy nasza firma. Jest fachowcem w swojej dziedzinie. Realizując zlecenia daje dowód solidnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanej pracy. Jego zdjęcia są najwyższej jakości i świetnie oddają atmosferę uwiecznianych wydarzeń.

Michał Głąb

Orsay

W ciągu ostatnich kilku lat mieliśmy przyjemność angażować Pana Pawła Konarzewskiego, jako fotografa, podczas naszych eventów prasowych i modowych. Zawsze byliśmy bardzo zadowoleni z jego usług. Oprócz doskonałej jakości zdjęć i wyjątkowej umiejętności „uchwycenia Chwili”, Pan Paweł wyróżniał sie kreatywnym podejściem i prawdziwym zaangażowaniem. Zawsze pojawiał się punktualnie, a gotowe zdjęcia dostarczał w ekspresowym tempie. Co dla nas ważne, dostosowywał się do przedstawionego briefu i świetnie wyczuwał nasze oczekiwania, co do charakteru zdjęć. Jak tylko znamy termin kolejnego eventu, od razu sprawdzamy czy Pan paweł może byc naszym fotografem!

Anna Gorczyńska

KHAKI SHOWROOM

Fotograf Paweł Konarzewski wielokrotnie w ciągu ostatnich 2 lat dokumentował wydarzenia medialne (konferencje, prezentacje, pokazy mody) dla naszych Klientów – marek z branży mody a także nasze spotkania z mediami. Zarówno Klienci jak i nasza agencja jesteśmy zadowoleni z wyników pracy fotograficznej pana Pawła, który dał się poznać jako osoba rzetelna, punktualna i kreatywna. Relacje zdjęciowe – efekty jego pracy wielokrotnie zamieszczaliśmy w naszych social mediach oraz publikowaliśmy w prasie drukowanej i online.

Paulina Grajek