O MNIE

Fotograf Warszawa - Paweł Konarzewski

Nazywam się Paweł Konarzewski. Jestem absolwentem Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie zgłębiałem tajniki warsztatu dziennikarstwa prasowego. Fotografia zawsze była w kręgu moich zainteresowań. Z czasem pasja do zatrzymywania chwil w kadrze przerosła pasję słowa pisanego a aparat zastąpił pióro. Zmieniło się narzędzie ale nie cel. Wciąż opowiadam historie w sposób jak najbardziej ciekawy i kompletny.

Fotoreportaż tworzę zgodnie z myślą Roberta Bresson’a „Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył”  To dlatego fotografia eventowa jest mi najbliższa. Nie zależnie od tego czy jest to konferencja prasowa, spotkanie biznesowe, impreza firmowa, Kongres, Gala, pokaz nowej kolekcji czy kampania reklamowa… dla mnie jest to historia, którą opowiadam zdjęciami.

Wiele lat doświadczenia jako fotograf oraz wcześniejsza praca w agencji eventowej pozwalają mi swobodnie dokumentować emocje towarzyszące każdemu wydarzeniu ale też uwiecznić na zdjęciach zaangażowanie i kreatywność organizatorów. W dzisiejszych czasach organizacja imprezy firmowej, konferencji czy kampanii promocyjnej to wyzwanie a zarazem ogromne przedsięwzięcie wykorzystujące wiele możliwości i narzędzi, jakie obecnie są dostępne.. doskonale o tym wiem i staram się także ten aspekt pokazać w mojej fotorelacji.

Rola ojca dwójki żywiołowych dzieci nauczyła mnie szybkiego reagowania, aby zawsze być tam gdzie trzeba, aby żadna ważna chwila nie uciekła…..

Zachęcam do przejrzenia mojego portfolio i zapraszam do kontaktu