WYBRANI KLIENCI

OPINIE KLIENTÓW

Garden Space

Pan Paweł Konarzewski współpracuje z firmą Garden Space® od kilku lat. Z powodzeniem przygotowuje dokumentację fotograficzną z targów branżowych, spotkań i imprez, w których uczestniczy nasza firma. Jest fachowcem w swojej dziedzinie. Realizując zlecenia daje dowód solidnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanej pracy. Jego zdjęcia są najwyższej jakości i świetnie oddają atmosferę uwiecznianych wydarzeń.

Michał Głąb

KHAKI SHOWROOM

Fotograf Paweł Konarzewski wielokrotnie w ciągu ostatnich 2 lat dokumentował wydarzenia medialne (konferencje, prezentacje, pokazy mody) dla naszych Klientów – marek z branży mody a także nasze spotkania z mediami. Zarówno Klienci jak i nasza agencja jesteśmy zadowoleni z wyników pracy fotograficznej pana Pawła, który dał się poznać jako osoba rzetelna, punktualna i kreatywna. Relacje zdjęciowe – efekty jego pracy wielokrotnie zamieszczaliśmy w naszych social mediach oraz publikowaliśmy w prasie drukowanej i online.

Paulina Grajek

Orsay

W ciągu ostatnich kilku lat mieliśmy przyjemność angażować Pana Pawła Konarzewskiego, jako fotografa, podczas naszych eventów prasowych i modowych. Zawsze byliśmy bardzo zadowoleni z jego usług. Oprócz doskonałej jakości zdjęć i wyjątkowej umiejętności „uchwycenia Chwili”, Pan Paweł wyróżniał sie kreatywnym podejściem i prawdziwym zaangażowaniem. Zawsze pojawiał się punktualnie, a gotowe zdjęcia dostarczał w ekspresowym tempie. Co dla nas ważne, dostosowywał się do przedstawionego briefu i świetnie wyczuwał nasze oczekiwania, co do charakteru zdjęć. Jak tylko znamy termin kolejnego eventu, od razu sprawdzamy czy Pan paweł może byc naszym fotografem!

Anna Gorczyńska